Produkty

Firanki

Zasłony i firanki stwarzają nastrój i nadają charakter każdemu wnętrzu. Mogą być okazałe, wielowarstwowe z lambrekinem albo proste. Tworzą obramowanie widoku za oknem.

Więcej

Karnisze

Karnisze we wnętrzu stanowią element dekoracyjny. Ich różnorodność pozwala na odpowiedni dobór koloru, kształtu końcówki, grubości rury tak, by optymalnie wpasowały się do stylu wnętrza, oraz do funkcji jakie mają spełniać.

Więcej


Żaluzje

Zasłony okienne składające się z poziomych listew [lameli], zwane żaluzjami poziomymi lub weneckimi, to najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne. Możliwość podnoszenia i regulacja kąta nachylenia lameli służy dowolnemu dawkowaniu dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza.

Więcej


Rolety rzymskie materiałowe

Rolety rzymskie to systemy profili umożliwiające podnoszenie i opuszczanie tkaniny góra – dół za pomocą łańcuszka, sznurka, napędu elektrycznego. Jest bardzo duża gama modeli rolet.

Więcej


Panele

Panele japońskie to systemy szyn umożliwiające przesuw prostych pasów tkaniny na jedną, lub dwie strony okna. Panele mają też zastosowanie w przegradzaniu pomieszczeń.

Więcej


Tapety

Tapety na ściane to elegancja, dobry smak i praktyczne rozwiązanie dekoracyjne każdego wnętrza. Są doskonałym sposobem na szybkie i stosunkowo proste uzyskanie w mieszkaniu wspaniałego efektu dekoracyjnego.

Więcej


Tkaniny

Tkaniny bawełnopodobne i bawełniane wyrabiane są w niedużym zakresie z prawdziwej bawełny, są to w większości tkaniny z mieszankami bawełny z bawełnopodobnymi tkaninami, np. zawierające dodatek włókien modyfikowanych typu polinozik i zwykłych wiskozowych włókien lub tkanin syntetycznych.

Więcej


Moskitiery

Moskitiery to siatki instalowane w otworach okiennych i drzwiowych mające na celu ochronę przed insektami. Rodzaje moskitier : stałe ramkowe, skrzydłowe drzwiowe , rolowane poziome i pionowe , moskitiery przesuwne.

Więcej

Poznaj nasze realizacje

Więcej

Skontaktuj sie z nami

Więcej