Obrusy

Obrusy poza tym , że mają praktyczne zastosowanie spełniają istotną rolę estetyczną – budują wystrój wnętrz. Przy ich pomocy szybko można odmienić charakter pomieszczenia. Mogą być uszyte z tradycyjnych materiałów takich jak len, bawełna, adamaszek lub z tkanin bardziej nowoczesnych plamo odpornych, a także z każdej innej tkaniny. Obrusy mogą mieć różne kształty takie jak kwadratowe prostokątne owalne i okrągłe. Nasza firma jest w stanie uszyć obrus na każdy wymiar niezależnie od kształtu stołu.

W zależności od upodobań i wystroju mieszkania klienta wykańczamy je różnymi dekoracjami: plisa, chwosty, sznur, kryształy itp. Ciekawym dodatkiem do obrusu jest podkład z pianki który umieszczamy pod obrusem, w celu zabezpieczenia stołu i zapewnienia komfortu w czasie spożywania posiłku. Specjalizujemy się w szyciu obrusów i serwet do hoteli i restauracji.

Serwetki

Szyjemy różne serwetki bankietowe o dowolnych wymiarach i z praktycznych tkanin. Tkaniny są trwałe i wytrzymałe na użytkowanie. Serwetki pozwalają na stworzenie wielu efektownych kompozycji i dowolne zmiany wystroju stołu.

Falbany bankietowe

Szyjemy falbany do dekoracji stołu na specjalne okazje , stołów bankietowych, konferencyjnych , bufetów z alkoholem ,ciastem i innych. Oferujemy falbany z upiętymi dookoła draperiami. Na zamówienie klienta wykonujemy różnego rodzaju ozdoby które dopinamy do draperii. Falbany szyjemy z różnych tkanin w szczególności z atłasowych. Długość i szerokość jest dostosowana do wymagań klienta . górna część falbany jest układana w kontrafałdy i wykończona od lewej strony miękkim rzepem. Część ostra rzepu umocowana jest w klipsie który doczepiany jest do stołu.Poznaj nasze realizacje

Więcej

Skontaktuj sie z nami

Więcej